İNDİRİMLİ ELEKTRİK BAŞVURU FORMU

Elektrik Dağıtımı ve Perakende Satış Hizmetleri Ayrıldı !

Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak Şirketimiz; Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde hizmet vermekte olup talep, şikayet ve önerilerinize ilişkin değerlendirme sürecinin en hızlı şekilde yürütülmesi ve tarafınıza en sağlıklı bilginin verilebilmesi için öncelikle başvurunuzun ilgisine göre Şirketimize ya da Elektrik Dağıtım Şirketine yapılmış olması gerekmektedir.

Bu kapsamda; Fatura İtirazı, Abonelik İşlemleri, Güvence Bedeli İadesi, Ödenmemiş fatura borcu nedeniyle enerjinin kesilmesi ve Fatura Bildirimlerine ilişkin konularda Fırat Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi’ne; Arıza, Aydınlatma, Şebeke Yenileme ve Bakım, Şebekeye Bağlantı (Enerji Talepleri), Kaçak, Kesme – Açma İşlemleri, Tedarikçiler ve Lisanssız Elektrik Üretimine ilişkin konularda ise bölgede elektrik dağıtımı hizmeti veren Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’ne başvuruda bulunulmalıdır. Başvurunuzun elektrik dağıtım şirketi ile ilgili olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki link üzerinden ilgili Şirkete ulaşabilirsiniz.

http://www.firatedas.com.tr/YardimMasasi/SikayetOneri

Kayıt altına alınan başvurular, ilgili yönetmelik kapsamında onbeş iş günü içerisinde sonuçlandırılmakta ve öngörülen işlem, başvuru sahibinin talebine uygun olarak; telefon veya internet aracılığıyla ya da yazılı olarak bildirilmektedir.